.:The Cullens:.

Forum Klanu [TC]


#1 2009-08-12 15:19:53

Emmett

Vampire

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1
Punktów :   

Emmett

Bry nazywam sie Adam.... lubie dziewczyny, reggae... hehehehe ;D dobra bez jaj ;P ale naprawde to lubie ale teraz przejde do rzeczy


[fc]#3D3D3DByło to w 1953 roku, wyruszyłem do lasu na łowy. Kiedy przechadzałem się ciemnym borem zobaczyłem niedzwiedzia grizzle.Było to ogromne zwierze, dwa razy większe odemnie a sam byłem wysoki. Stało na dwóch łapach i patrzyło mi prosto w oczy, myślałem nad sposobem ucieczki, ale wiedziałem że i tak bede musiał zginąć.Niedziwiedz ruszył w moją stronę, a ja zacząłem uciekać. Przedzierałem się przez krzaki omijając drzewa, nie mineło pare sekund a już niedzwiedz był przy mnie i uderzył mnie wielką łapą w tył głowy. Zwaliłem się na ziemie czując jak coś ciepłego leje mi sie po plecach, wiedziałem że to krew... Wiedziałem że tu umrę, gdy nagle usłyszałem warkot. I coś odciągneło niedziwiedzia odemnie i usłyszałem walkę, ale jak by toczyła się 10 metrów dalej niż leżałem, wiedziałem że to koniec, że umieram. Nagle poczułem że coś wgryza mi się w nadgarstek lewej dłoni, to już napewno koniec pomyśałem. Nagle poczułem ogromny ból miejsce w, którym mnie to coś ugryzło strasznie piekło, jakby sie paliła moja ręka, póżniej całe ciało. Niewidziałem ilę czasu mineło, lecz ból nie do opisania. I nagle błogi spokój, poczułem, że leżę na czymś miękkim. Otworzyłem oczy, swiatło świec wydawało mi się tak ostre, że musiałem skierować wzrok ku stopom. Wydawało mi się, że jestem twardy. Skóra była blada, twarda i czułem że moge wszystko. I nagle poczułem głód, moje ciało domagało się krwi. Wstałem z łóżka i nagle ktoś wszedł, mężczyzna blady jak ja, kolor jego oczu był złoty. Przemówił do mnie melodyjnym głosem:[fc]#0099FF Witaj, jestem Carlise wysłuchaj mnie chwilę i wszystko ci wytłumaczę[/f]. I zaczął mi opisywać co się stało oraz kim się stałem. Póżniej poszliśmy na polowanie, stałem się niezywkle silny, zauważyłem, że teraz dzikie zwierzęta nie robią mi krzywdy. I gdy wracaliśmy Carlise powiedział mi jedną bardzo ważną rzecz: [fc]#0099FFNigdy nie ufaj Wilkołakom, są to nasi najgorsi wrogowie, oni jedyni mogą nam zrobic krzywdę.[/f] Od tamtej pory walcze z kundlami kiedy tylko nadarzy się okazja. Wiedziałem, że zostałem stworzony do wybicia ich wszystkich...[/f]

Ostatnio edytowany przez Emmett (2009-08-12 15:21:14)

Offline

 

#2 2009-08-12 16:45:42

Tanya

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Emmett

Taaakkk... Skądś znam tę historię tylko z kąd?? xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.finans2010.pun.pl www.forumpetparty.pun.pl www.moskitiera.pun.pl www.bananoweleszcze.pun.pl www.akademiariv.pun.pl