.:The Cullens:.

Forum Klanu [TC]


#1 2009-08-11 21:05:54

Tanya

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 9
Punktów :   

Tanya

Dawno temu, bo w XII wieku żyłam w wielkim zamku, jako księżniczka. Moją matką była Królowa Athena a moim ojcem niejaki Król Ogawar. Rodzice bardzo mnie kochali, i rozpieszczali. Spełniali każdą moją zachciankę. Przechadzając się po królewskim ogrodzie, pomyślałam "jaki piękny dzień!" ale nie myślałam, że kiedyś skończę w ten sposób. Moim pokojem była jedna z większych komnat w zamku zwanym "Zamkiem Przysięgi Krwi". Drzwi do niej były masywne i ciężkie, więc otwierałam je z wielkim trudem. Pewnego ranka, jak to zwykle bywało w tamtych czasach, przed dziewiątą rano zapukała do drzwi pokojówka, z pysznym śniadaniem. Po zjedzeniu pomagała mi się ubrać i uczesać moje długie blond włosy. Zazwyczaj we włosach miałam spinkę z motylem, który iskrzył się we wszystkich kolorach tęczy. Poranne nauki zaczynały się o godzinie jedenastej. Matematyka, Geografia, Fizyka, Filozofia, Kaligrafia... Codziennie to samo. Kiedyś tego wymagało się od zamożnych ludzi. No ale nie o tym mowa. Więc pewnego wieczoru wymknęłam się po cichu do miasta. Przechadzając się pewną z ulic, spotykałam wielu ludzi. Wkońcu zmęczona wróciłam do zamku. Weszłam do swojej komnaty i zrzuciłam z siebie ubogą suknię jaką miałam do tej pory na sobie. Wskoczyłam do wanny z ciepłą wodą, i woda natychmiast wylądowała na ścianach. Piana w wannie była jak chmurka. Umyłam się starannie niebieską gąbką leżącą nieopodal wanny i mydłem pachnącym świerzą konwalią. Wyszłam i ubrałam się w koszulę nocną, która kolorem przypominała róż kiwiatów wiśni. Pobiegłam do mojego wielkiego łoża i wślizgnęłam się pod pieżynę. W tym momencie zobaczyłam, że ktoś wchodzi po cichu do komnaty. Podniosłam głowę i ujrzałam pięknego młodzieńca. Jego skóra wydawała się być blada jak papier, a włosy złotego blondu onieśmielały swoją falistością. Wtedy spojrzałam mu prosto w oczy. I zamarłam. Miał krwistoczerwone tęczówki. Były aż tak piękne, że aż straszne. Nawet się nie spostrzegłam a siedziałam już wyprostowana. Podszedł do mnie cichym krokiem, i przysiadł obok mnie. Zaszokowana miałam szeroko otwarte oczy.
-Ślicznie wyglądasz Księżniczko Tanyo. - powiedział lekkim barytonem. Chodź często słyszałam to zdanie akurat w jego ustach brzmiało całkiem inaczej.
- Nazywam się Eryk. - ja nadal siedziałam sztywno jak na krześle na jakimś uroczystym przyjęciu.
- Odezwiesz się w końcu? - powiedział zniecierpliwiony. Wyraźnie było widać, że jest ciekawy co powiem na to wtargnięcie.
- Witam, jestem księżniczka Tanya. - wyksztusiłam.
- To już wiemy. - uśmiechnął się szarmancko. - Powiedz chciałabyś być tak samo urocza i piękna jak ja?
- Hmmm... - zamyśliłam się na chwilke. - Myślę, że tak.
- A więc... Zrobimy tak... - zamyślił się na chwilkę. - Jesteś pewna? Bo po tym co mam zamiar zrobić nie będzie odwrotu.
- Mhm... - zbliżył się do mojej szyi i powiedział cichym głosem - Odpręż się. - Złapał mnie za rękę.
- Teraz przekażę ci moje przekleństwo a razem z nim szczęście do końca życia. Poczułąm jego chlodne wargi na swojej szyi. Nagle wszystko zaczęło drętwieć i od miejsca "pocałunku" zaczął rozchodzić się niewyobrażalny ból. Miałam wtedy 19 lat, bardzo dobrze to pamiętam. Oto moja historia... Mam nadzieję, że nie będziecie pytać o nic więcej...

Offline

 

#2 2009-08-12 00:30:20

czarnyskorpion

Vampire

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 6

Re: Tanya

o to początek twojej historii napisz jak dostałaś się do klanu

Offline

 

#3 2009-08-12 09:22:56

Tanya

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Tanya

Ehhh... a to potem xD Bo mnie już palce bolały xD ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bananoweleszcze.pun.pl www.hordon.pun.pl www.bionicle-club.pun.pl www.sekom.pun.pl www.swiatmargo.pun.pl